Molitva za pokojne

 
Gospodine, kad Ti kažeš, onda je došlo vrijeme, i kad Ti kažeš, njihove su duše krenule k Tebi, u Tvoje Kraljevstvo, u vječnost!
Gospodine, što Ti želiš, mi ćemo prihvatiti, i što Ti želiš, to nam je dovoljno da budemo Tvoji. Gospodine, jer si Ti to želio, zato je to dobro i jer Ti to želiš, mi ćemo prihvatiti! Gospodine Bože, u svojoj očinskoj dobroti budi milostiv dušama u čistilištu. Očisti od svake krivice duše koje si pozvao s ovoga svijeta. Primi ih u domovinu svjetla i mira i u zajedništvo Tvojih vjernika. Daruj im udio u vječnom blaženstvu u Tvome Kraljevstvu.
To Te molimo po Kristu, našem Gospodinu. Bože, Stvoritelju i Otkupitelju svih vjernika, daruj dušama Tvojih slugu i službenica otpuštenje grijeha. Neka našim pobožnim zagovorom postignu oproštenje za kojim su uvijek čeznule.
Gospodine, kako Ti želiš, neka im bude, i kamo Ti želiš, njihove duše idu!
Pomozi nam da Tvoju volju razumijemo.
Oče naš...
svijece1

O NAMA

U zapadnom dijelu Zagreba, podno jugozapadnih obronaka Medvednice prostire se župa sv. Josipa Radnika

U životu župe sudjeluje oko 9000 župljana, a naša mala crkva tako svake nedjelje postaje mjesto slavljenja sv. mise i okupljanja oko zajedničkog stola Gospodinova.

Više ...

LAJKAJTE NAS NA FACEBOOK-U!