Molitva za svećenička zvanja

Marijini mjeseci

svibanj
listopad

 

Prve subote

Nakana je dati zadovoljštinu za uvrede nanesene Bezgrešnom Srcu Marijinu, Te molitve za svećenička zvanja.

 

 

Molitva za svećenička zvanja

Isuse Kriste, Otkupitelju naš! Ti si povjerio djelo otkupljenja i spasenja svijeta svojim svećenicima kao i svojim zamjenicima. Zato Ti ja, po rukama Tvoje presvete Majke, prikazujem čitav današnji dan, sa svim molitvama, djelima i žrtvama, za posvećenje svećenika i svećeničkih pripravnika. Daj nam svetih svećenika, raspaljenih žarom Tvoje ljubavi, koji traže samo veću slavu Tvoju i spasenje duša. Čuvaj ih od unutarnjih i vanjskih pogibelji da do kraja ostanu vjerni svojem svetom zvanju.
Amen


Litanije za svećenike

O NAMA

U zapadnom dijelu Zagreba, podno jugozapadnih obronaka Medvednice prostire se župa sv. Josipa Radnika

U životu župe sudjeluje oko 9000 župljana, a naša mala crkva tako svake nedjelje postaje mjesto slavljenja sv. mise i okupljanja oko zajedničkog stola Gospodinova.

Više ...

LAJKAJTE NAS NA FACEBOOK-U!