Molitva zahvale poslije svete ispovijedi

Spasitelju, Isuse Kriste, do kraja si nas ljubio i smrt prihvatio da ljubav Očevu prema nama posvjedočiš. Ti vidiš kako sam slab i nemoćan. Ojačaj me svojim DUhom i daj mi snage da koračam putem koji si ti zacrtao. Ne dopusti da iznevjerim tvoje zahtjeve, zahtjeve koje preda me postavlja život i ljudi s kojima živim. Osjećam se slabim, ali vjerujem da si ti moja jakost i snaga. Osjećam se nemoćnim i bespomoćnim, ali vjerujem da si ti Ljubav i Milosrđe. Vodi me da u svijetu drugima posvjedočim za tebe, Gospodine, koji sve ujedinjuješ i vodiš Ocu u sve vijeke vjekova.

(Zatim izmoli ili učini zadanu pokoru.)

O NAMA

U zapadnom dijelu Zagreba, podno jugozapadnih obronaka Medvednice prostire se župa sv. Josipa Radnika

U životu župe sudjeluje oko 9000 župljana, a naša mala crkva tako svake nedjelje postaje mjesto slavljenja sv. mise i okupljanja oko zajedničkog stola Gospodinova.

Više ...

LAJKAJTE NAS NA FACEBOOK-U!