Zahvala za ozdravljenje

Gospodine, svemogući vječni Bože, zahvaljujem Ti na daru zdravlja koje si mi udijelio. Uslišio si molitve svoga nevrijednog sluge, budi mi na pomoći da zdravlje trajno čuvam i Tebi uvijek na tom zahvaljujem. Dopusti nama, djeci svojoj, molimo Te, Gospodine Bože, da se neprestano radujemo duševnom i tjelesnom zdravlju i da se slavnim zagovorom Blažene vazda Djevice izbavimo od sadašnje žalosti i naužijemo vječne radosti. Po Kristu, Gospodinu našem. Amen. Zdravo Marijo ...

O NAMA

U zapadnom dijelu Zagreba, podno jugozapadnih obronaka Medvednice prostire se župa sv. Josipa Radnika

U životu župe sudjeluje oko 9000 župljana, a naša mala crkva tako svake nedjelje postaje mjesto slavljenja sv. mise i okupljanja oko zajedničkog stola Gospodinova.

Više ...

LAJKAJTE NAS NA FACEBOOK-U!