SLUŽBENICE MARIJINE - kreativna grupa

Kreativna grupica vrijednih prstića, ''Službenice Marijine'', iz naše župe sv.Josipa Radnika u Gajnicama,  započela je sa konkretnim susretima srijedom i već su osvanuli prvi prekrasni radovi! Također nam je izuzetna čast imati i mlade dušice spremne na rad i pomaganje bližnjima.
Mi smo sretne, ponosne i pune nade i vjere da će naša draga Majčica učiniti od nas sve ono što Njoj stoji u srcu da možemo i trebamo činiti za bližnje.

Podjelite ovu radost sa nama! I sjetite nas se koji puta u svojim molitvama da budemo hrabre, ustrajne i nadahnute na ovom našem duhovnom putu

....evo Službenica Tvojih, neka nam bude po Riječi Tvojoj

sluzbenice-marijine-14