Nedjelja,  11. studenog 2018

32. NEDJELJA KROZ GODINU

12. 11. – PONEDJ.- Jozafat, biskup i mučenik, Emilijan
13. 11. – UTORAK- Stanislav Kostka, Stanko, Dobroslav
14. 11. – SRIJEDA- Nikola Tavelić, prezbiter i mučenik
15. 11. – ČETVRT.- Albert Veliki, biskup i crkveni naučitelj
16. 11. – PETAK- Margareta Škotska, Gertruda
17. 11. - SUBOTA- Elizabeta Ugarska, redovnica
18. 11. - NEDJELJA- 33. KROZ GODINU, Maksim, Leonard

 

 PJEVANJE: Credo u utorak u 21:00 h; Župni zbor u četvrtak u 19:00 h;  Josipov izvor u subotu u 10:30 h.

VJERONAUK za prvopričesnike i krizmanike je po ustaljenom rasporedu.

MINISTRANTI imaju susret u subotu u 10:30 sati.

KRUNICA se moli svakog dana prije mise.

KLANJANJE je u četvrtak od 17:30-18:30 sati.

TISAK: Imate novi broj Glasa Koncila, MAK  i ostale tiskovine.

KALENDARI: Jednolisni po 2 kn su na stalaži za tisak, a dvanaestlisni u sakristiji po 15 kn.

Od prošle nedjelje upisujemo misne nakane za sljedeću godinu.

HVALA svim darovateljima za obnovu crkve.

 

RASPORED SVETIH MISA

 (32. tjedan kroz godinu)

PONEDJ. u 18:30+ Marija Pušić
UTORAK u 18.30+ Ana, Ignac, Vladimir Filipin
+ Vladimir Vranko i ob. Vranko
+ Barica i Alojzije Galić
+ Miroslav Gudelj
+ Rertruda, Franjo Glumpak; Dora Žnidar,
Josip Štajdohar
SRIJEDA u 18.30 + Zorica, Mile Gvozdanović i ob.
ČETVR. u 18.30+ Draga Cruman; Ljudevit Zagajšek; Marica,
Konrad, Josip Premužić
PETAK u 18.30 + Ivica Babić
+ Dragutin i Katica Bizečki
+ Marica i Tomo Jantoljak
+ Iva Tica
+ Stanko Piljek
+ Agata i Tomo Merlin
SUBOTA u 18.30+ Kate i Art Engelbrecht
u 08.30+ Kristo, Ana, Katija Rakiđija; Fanita Soko
NEDJELJA u 10:30- Za župljane
u 18.30 + Mara Bär; Viktor i Mijat Oršulić

 

Nedjelja,  04. studenoga 2018.

31. NEDJELJA KROZ GODINU

05. 11. – PONEDJ.- Emerik, Mirko, Zaharija
06. 11. – UTORAK- Leonard opat, Sever, Vedran
07. 11. – SRIJEDA- Engelbert, Anđelko, Florencije
08. 11. – ČETVRT.- Gracija Kotorski, redovnik, Bogdan
09. 11. – PETAK- Posveta Lateranske bazilike
10. 11. - SUBOTA- Leon Veliki, papa i crkveni naučitelj, Lav
11. 11. - NEDJELJA- 32. KROZ GODINU, Martin b., Davorin

 

PJEVANJE: Župni zbor u četvrtak u 19:00 h; Credo u utorak u 21:00 h; Josipov izvor u subotu u 10:30 h.

VJERONAUK za prvopričesnike i krizmanike je u ponedjeljak, po rasporedu.

MINISTRANTI imaju susret u subotu u 10:30 sati.

KRUNICA se moli svakog dana prije mise.

KLANJANJE je u četvrtak sat vremena prije mise.

TISAK: Imate novi broj Glasa Koncila, MAK, Glasnik i ostale tiskovine.

Od danas počinjemo upisivati mise za 2019. godinu.

HVALA svim darovateljima za obnovu crkve.

Danas skupljamo po jedan proizvod za naš karitas.

 

RASPORED SVETIH MISA

 (31. tjedan kroz godinu)

PONEDJ. u 18:30+ Dragica i Mutimir Šimoković
UTORAK u 18.30+ Ivan Telebar
+ Rudolf Hutinec
+ Ob. Vukorepa
+ Boris, Stjepan, Anastazija Videk
+ Olga, Mijo, Stjepan Ferenčin
+ Dragica i Dragec Cvek
+ Ob. Tica
+ Đuro Peić
+ Za duše u čistilištu
+ Milan Marš
+ Anuša i Ivan Tomić; Luca Brekalo; Dominik
Oršulić
+ Katica Pocrnić
- Zahvala za primljene milosti
- Za blagoslov i zdravlje u obitelji Kleščić
SRIJEDA u 18.30 + Darinka, Ivam Smirnjak; Stjepan, Marija,
Rudolf, Vilim Kuk
ČETVR. u 18.30+ Barica, Slavo, Stjepan Bašić
PETAK u 18.30+ Juraj, Zora, Antun Balog
+ Tomo Mesec
+ Martin i Ana Lovrek
+ Ankica Mihalinec
+ Marija Škrinjar
+ Kristijan Herceg
+ Ivka Viljušić
+ Pokojni Marijini legionari
+ Kornelija Pinturić
+ Goran Štefanek; Marin Pilj
+ Ob. Kovačić i Vlašić
- Zahvala
SUBOTA u 18.30+ Dragica i Antun Mesek
u 08.30+ Martin, Julijana, Mladen Vuković; Martin
Karlovčec
NEDJELJA u 10:30- Za župljane
u 18.30 + Frane Tomić; Olimpija Vukšić; Jelena Ilić.

O NAMA

U zapadnom dijelu Zagreba, podno jugozapadnih obronaka Medvednice prostire se župa sv. Josipa Radnika

U životu župe sudjeluje oko 9000 župljana, a naša mala crkva tako svake nedjelje postaje mjesto slavljenja sv. mise i okupljanja oko zajedničkog stola Gospodinova.

Više ...

LAJKAJTE NAS NA FACEBOOK-U!