Molitva na grobu pokojnika

  Gospodine Isuse Kriste! Ti si tri dana počivao u grobu i tako posvetio grobove svih koji u Te vjeruju. Otada ova počivališta ljudskih tijela bude i nadu u Uskrsnuće. Podaj milostivo da Tvoj sluga (službenica) u ovom grobu počiva snom mira do onoga dana kada ga Ti, koji Si Uskrsnuće i Život, uskrisiš i obasjaš te u sjaju Tvoga lica u Nebu ugleda svjetlost vječnu. Koji živiš i kraljuješ u vijeke vjekova. Amen.
  Pokoj vječni ...

  RASPORED SVETIH MISA:

  radnim danom:

  18.30 sati 

  nedjeljom:

  8.30, 10.30 i 18.30 sati

  ZAŠTITA PRIVATNOSTI

  Zaštita privatnosti
  Kolačići

  ŽUPNI URED:

  Ljubazno molimo da župnika kontaktirate u uredovno vrijeme:

  od utorka do četvrtka od 17 do 18 sati,

  petkom od 17 do 17.30 sati,

  osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473-128 te nakon sv.Misa.

  Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

  KAKO DO NAS

  PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!