LEGALIZACIJA CRKVE

Budući da jedan veliki dio naše crkve, vjeronaučna dvorana i garaža nisu legalizirani, ove godine mi smo dužni to učiniti. Pripreme (geodet, arhitekt, statičar, projektant za instalacije) su započele. Te predradnje koštaju oko 20.000 kn. A taksa za legalizaciju biti će u drugoj fazi. Cijena 1m/3 = 160 kn. Za koji dan znat ćemo koliko je ukupno kubika, ali u svakom slučaju radi se o velikoj svoti novca, koju ćemo trebati prikupiti.

Svi koji žele i mogu pomoći, svoje donacije  mogu predati u župnom uredu  ili uplatom na žiro račun: 2360000-1102050982.

Hvala vam na razumijevanju i za svaki vaš dar.