Seminar TRANSFORMACIJA – Kako razviti potencijal duhovnog karaktera u okviru vlastitog poslanja.

   

  Najavljujem početak seminara pod nazivom TRANSFORMACIJA – Kako razviti potencijal duhovnog karaktera u okviru vlastitog poslanja. –

  Seminar će imati pet susreta koji će biti u Centru za kulturu i obrazovanje, Zagreb-Susedgrad, tj. na teritoriju naše župe. Bit će kasnije emitiran i u 10 posebnih emisija na Laudato televiziji, za one koji ne mognu doći uživo na zajedništvo koje ćemo ondje imati. O terminima emitiranja emisija bit ćete pravovremeno obaviješteni.

  Prvi susret bit će 20. siječnja (petak), od 18 do 20 sati u Centru za kulturu. Mjesto održavanja ovog seminara nije crkva, nego ustanova od društvenog značaja, jer mi je nakana učiniti dostupnim svima ono što se tiče svakog čovjeka dobre volje, ne samo odabranih, tj. svih onih koji žele transformirati svoj život i živjeti ga u punini, a pomoću alata koje ću im ondje ponuditi. Voditelj i glavni organizator seminara je vlč. Branimir Budinski, župnik župe sv. Josipa Radnika, Zagreb-Gajnice.

   

  transformacija termini

  RASPORED SVETIH MISA:

  radnim danom:

  18.30 sati 

  nedjeljom:

  8.30, 10.30 i 18.30 sati

  ZAŠTITA PRIVATNOSTI

  Zaštita privatnosti
  Kolačići

  ŽUPNI URED:

  Ljubazno molimo da župnika kontaktirate u uredovno vrijeme:

  od utorka do četvrtka od 17 do 18 sati,

  petkom od 17 do 17.30 sati,

  osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473-128 te nakon sv.Misa.

  Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

  KAKO DO NAS

  PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!