Pjevano evanđelje i propovijed

Evanđelje: Mt 28, 8-15
    Idite javite mojoj braći da pođu u Galileju. Ondje će me vidjeti.
    Čitanje svetog Evanđelja po Mateju
    U ono vrijeme: Žene otiđoše žurno s groba te sa strahom i velikom radošću otrčaše javiti njegovim učenicima. Kad eto im Isusa u susret! Reče im: »Zdravo!«
    One polete k njemu, obujme mu noge i ničice mu se poklone. Tada im Isus reče:
    »Ne bojte se! Idite, javite mojoj braći da pođu u Galileju! Ondje će me vidjeti!«
    Dok su one odlazile, gle, neki od straže dođoše u grad i javiše glavarima svećeničkim što se sve dogodilo. Oni se sabraše sa starješinama na vijećanje, uzeše mnogo novaca i dadoše vojnicima govoreći:
    »Recite: 'Noću, dok smo mi spavali, dođoše njegovi učenici i ukradoše ga' Ako to dočuje upravitelj, mi ćemo ga uvjeriti i sve učiniti da vi budete bez brige.« Oni uzeše novac i učiniše kako bijahu poučeni. I razglasilo se to među Židovima — sve do danas.
    Riječ Gospodnja.

radnim danom:

18.00 sati

nedjeljom:

8.30, 10.30 i 18.30 sati

od utorka do petka od 17 do 17.30 sati

osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473128 te nakon sv.Misa.

Ponedjeljkom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

Copyright © Župa sv. Josipa Radnika, Zagreb-Gajnice 2009-2021. Sva prava pridržana.