Pjevano evanđelje i propovijed - 14. nedjelja kroz godinu

Evanđelje: Mk 6,1-6
    Nije prorok bez časti doli u svom zavičaju.
    Čitanje svetog Evanđelja po Marku
    U ono vrijeme: Isus dođe u svoj zavičaj. A doprate ga učenici. I kada dođe subota, poče učiti u sinagogi. I mnogi što su ga slušali preneraženi govorahu: »Odakle to ovome? Kakva li mu je mudrost dana? I kakva se to silna djela događaju po njegovim rukama? Nije li ovo drvodjelja, sin Marijin, i brat Jakovljev, i Josipov, i Judin, i Šimunov? I nisu li mu sestre ovdje među nama?« I sablažnjavahu se o njega.
    A Isus im govoraše: »Nije prorok bez časti doli u svom zavičaju i među rodbinom i u svom domu.« I ne mogaše ondje učiniti ni jedno čudo, osim što ozdravi nekoliko nemoćnika stavivši ruke na njih. I čudio se njihovoj nevjeri.
    Riječ Gospodnja.

radnim danom:

18.00 sati

nedjeljom:

8.30, 10.30 i 18.30 sati

od utorka do petka od 17 do 17.30 sati

osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473128 te nakon sv.Misa.

Ponedjeljkom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

Copyright © Župa sv. Josipa Radnika, Zagreb-Gajnice 2009-2021. Sva prava pridržana.