U članku HKM pročitajte priču o vlč. Iliji Keliću koji je poslao 10 tisuća boca vrhunskog misnog vina u Zagreb kako bi otplatio dugove i spasio osiromašene župe Banjolučke biskupije. Budući da je i naša župa sudjelovala u prodaji ovog vina, pozivamo vas da klikom na poveznicu saznate više o teškoj situaciji i borbi za opstanak župa biskupije.
Cijeli članak pročitajte ovdje: Župnik iz Banje Luke poslao 10 tisuća boca misnog vina u Zagreb kako bi spasio svoje župe.
