Obavijest o promjenama u nastavku tečaja  "Upoznaj i osposobi svoje srce za ljubav"

Obavijest o promjenama u nastavku tečaja "Upoznaj i osposobi svoje srce za ljubav"

Poštovani, obzirom na trenutne okolnosti, trenutno nismo u mogućnosti nastaviti naš tečaj u crkvi redovitim okupljanjem. Stoga ćemo pauzirati naše susrete do prvog trenutka kada nam opet
    bude moguće nastaviti u istom terminu, nedjeljom u 20 sati.
    O nastavku ćete biti obaviješteni preko društvenih mreža, naše župne web i facebook stranice te putem redovitih župnih obavijesti i s oglasne ploče. Hvala na razumijevanju, svako dobro i Božji blagoslov!

vlč. Branimir Budinski.

Nedjeljom: 8.30, 10.30 i 18.30 sati

Raspored sv. Misa u srpnju i kolovozu:  od utorka do subote u 18.00 sati. a nedjeljom u 8.30, 10.30 i 18.30 sati.

Ponedjeljkom: nema sv. Mise osim kada to bude naznačeno u tjednom rasporedu sv. Misa.

ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti

Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

KAKO DO NAS