Prva nedjelja došašća (godina B)

Prva nedjelja došašća  (godina B)
Evanđelje: Mk 13,33-37
(Evanđelje po Marku, glava trinaesta, redak trideset i treći do trideset i sedmog)

 

Bdijte jer ne znate kada je čas!

 

B18 D1

 

RADOSNO IŠČEKIVANJE

     Isus nas poziva da bdijemo i budno čekamo njegov drugi dolazak tj. da uvijek živimo u ljubavi prema drugima i prema Bogu. U došašću pripravnost na poseban način pokazujemo ranijim ustajanjem i sudjelovanjem u misama zornicama. Naša želja da budno dočekamo Krista nije nastala iz straha, nego iz želje za što skorijim susretom. Iz želje da ne propustimo niti jedan trenutak koji možemo provesti s njime. Zato je došašće - radosno iščekivanje.

Na se koji način u tvojoj obitelji prepoznaje radosno iščekivanje Kristova dolaska?
Kako se ti pripremaš za Kristov dolazak?

 

 

ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti
Kolačići

KAKO DO NAS


PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!