Molitva roditelja svetom Josipu Kupertinskom za uspjeh djeteta na ispitu

Dobri Bože,

zahvaljujem Ti na svim darovima koje mi daješ. Udijeli mi milost da se uvijek njima služimo Tebi na slavu, za svoje posvećenje i na dobro drugih. Daj da moja djeca uvijek budu Tebi odana i radosna srca. Blagoslovi moju djecu i bdij nad njihovim učenjem. Posebno molimo blagoslovi i pomozi .... na ... ispitu da sada položi i pismeni i usmeni. Prosvijetli i pomozi ga, udobrovolji ispitivače i profesore, a budi na pomoć i njegovim kolegama i kolegicama. Utječem Ti se po zaslugama i po zagovoru sv. Josipa Kupertinskoga, koji je i sam iskusio teškoće učenje i tjeskobe ispita, ali je doživio i radost da za svoju vjeru i trud uz pomoć svoje drage nebeske Majke Marije položi sve ispite.

Molim Te, vodi mu pamet i jezik, daj mu mudrost i snagu, prosvijetli mu um da tako uspješno položi ispit pred kojim se nalazi i dobije dostojan posao i napreduje u svom pozivu.

Amen.

Nedjeljom: 8.30, 10.30 i 18.30 sati

Raspored sv. Misa u srpnju i kolovozu:  od utorka do subote u 18.00 sati. a nedjeljom u 8.30, 10.30 i 18.30 sati.

Ponedjeljkom: nema sv. Mise osim kada to bude naznačeno u tjednom rasporedu sv. Misa.

ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti

Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

KAKO DO NAS