Molitva roditelja svetom Josipu Kupertinskom za uspjeh djeteta na ispitu

  Dobri Bože,

  zahvaljujem Ti na svim darovima koje mi daješ. Udijeli mi milost da se uvijek njima služimo Tebi na slavu, za svoje posvećenje i na dobro drugih. Daj da moja djeca uvijek budu Tebi odana i radosna srca. Blagoslovi moju djecu i bdij nad njihovim učenjem. Posebno molimo blagoslovi i pomozi .... na ... ispitu da sada položi i pismeni i usmeni. Prosvijetli i pomozi ga, udobrovolji ispitivače i profesore, a budi na pomoć i njegovim kolegama i kolegicama. Utječem Ti se po zaslugama i po zagovoru sv. Josipa Kupertinskoga, koji je i sam iskusio teškoće učenje i tjeskobe ispita, ali je doživio i radost da za svoju vjeru i trud uz pomoć svoje drage nebeske Majke Marije položi sve ispite.

  Molim Te, vodi mu pamet i jezik, daj mu mudrost i snagu, prosvijetli mu um da tako uspješno položi ispit pred kojim se nalazi i dobije dostojan posao i napreduje u svom pozivu.

  Amen.

  RASPORED SVETIH MISA:

  radnim danom:

  18.30 sati 

  nedjeljom:

  8.30, 10.30 i 18.30 sati

  ZAŠTITA PRIVATNOSTI

  Zaštita privatnosti
  Kolačići

  ŽUPNI URED:

  Ljubazno molimo da župnika kontaktirate u uredovno vrijeme:

  od utorka do četvrtka od 17 do 18 sati,

  petkom od 17 do 17.30 sati,

  osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473-128 te nakon sv.Misa.

  Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

  KAKO DO NAS

  PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!