Molitva roditelja za djecu

Milosrdni Isuse, ja ti predajem svoju djecu; nitko drugi ne može shvatiti moju bol i tjeskobu i dati mi bolju pomoć. Daj mi milost da mogu podići svoju djecu, jer ja znam da bez tvoje pomoći moja nastojanja neće donijeti ploda. Pročisti moja djela i prosvijetli me u mome poučavanju djece. Oslobodi ih grijeha, uči ih da rastu u ljubavi, sačuvaj od lošeg društva, pomozi im u njihovu učenju, učini ih ljubaznim prema siromasima, unesrećenima i patnicima. Sačuvaj ih u svojoj prisutnosti i u dobrom zdravlju, tako da mogu rasti na tvoju slavu, za dobro drugih i na radost svojih roditelja. Kad se nakon smrti pojavim pred tobom, mojim sucem, neka se tvoja Majka zauzme za moju djecu. Ja obećavam da ću te od sada vjerno služiti i drugima svjedočiti o tvojoj dobroti. Amen.

osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473128 te nakon sv.Misa.

Ponedjeljkom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

Copyright © Župa sv. Josipa Radnika, Zagreb-Gajnice 2009-2021. Sva prava pridržana.