Featured

Dvadeset i sedma nedjelja kroz godinu (godina B)

Dvadeset i sedma nedjelja kroz godinu (godina B)
Evanđelje: Mk 10,2-16
(Evanđelje po Marku, glava deseta, redak drugi do šesnaestog)


„Zaista, kažem vam, tko ne primi kraljevstva Božjega kao dijete, ne, u nj neće ući.“

B15 VKG27

ISUS K SEBI ZOVE DJECU

     Danas je spomendan sv. Franje Asiškog koji je upravo djetinjom ljubavlju ljubio Boga, prirodu i ljude. On nam može biti primjer kako valja ljubiti jer premda svi govore da vole djecu, događa se da roditelji nemaju ni vremena ni strpljenja ni razumijevanja za svoju djecu, ni učitelji za svoje učenike, a katkada se i na ulici prolaznici otresaju na mlade. No, jer su djeca spontana i otvorena i jer imaju povjerenja u one s kojima žive, Isus ih stavlja za primjer odraslima da na jednak način idu ususret Bogu i njegovom kraljevstvu.

Što činiš kad odrasli ne poštuju tvoje mišljenje, osjećaje i potrebe?
Što iz toga možeš naučiti?

Preuzeto iz VERITASA - Glasnika sv. Antuna Padovanskoga , uz dopuštenje Uredništva

ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti
Kolačići

KAKO DO NAS


PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!