Molitva za unutarnje ozdravljenje

  Isuse, molim te uđi u moje srce i oslobodi me od onih žalosnih uspomena koje su me opteretile. Ti me znaš bolje negoli ja sam sebe. Zato te molim da uneseš svoju ljubav u svaki kutak moga srca. Gdje god u meni otkriješ ranjeno dijete, blago me dotakni, izliječi i oslobodi. Prođi kroz moj život sve do trenutka kad sam začet(a) i oslobodi moje krvno i duhovno nasljeđe koje je moglo opteretiti negativno taj trenutak. Blagoslovi moj početak razvoja pod majčinim srcem i ukloni sve što me je ranilo kroz ovo vrijeme. Nadoknadi razliku ljubavi koju sam trebao(la), od one koju sam primio(la). Isuse, molim te okruži moje rano djetinjstvo svojim svjetlom i ozdravi sjećanja koja su me sputavala. Ako sam trebao(la) više majčine ljubavi, pošalji svoju Majku Mariju da mi providi ono što mi nedostaje. Ako sam trebao(la) više očeve ljubavi i sigurnosti, pokaži mi da sam bio(la) voljena(a)  od tebe na drugi način, privini me k sebi da osjetim zaštitu tvojih jakih ruku. Obnovi moje povjerenje i snagu da se hrabro suočim s poteškoćama u ovom svijetu, jer znam da će me ljubav nebeskog Oca podići ako posrnem i padnem.

  Amen.

  Oče naš...

  RASPORED SVETIH MISA:

  radnim danom:

  18.30 sati 

  nedjeljom:

  8.30, 10.30 i 18.30 sati

  ZAŠTITA PRIVATNOSTI

  Zaštita privatnosti
  Kolačići

  ŽUPNI URED:

  Ljubazno molimo da župnika kontaktirate u uredovno vrijeme:

  od utorka do četvrtka od 17 do 18 sati,

  petkom od 17 do 17.30 sati,

  osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473-128 te nakon sv.Misa.

  Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

  KAKO DO NAS

  PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!