Za oslobođenje od navike proklinjanja

  Bože, ti svoj blagoslov nikomu ne uskraćuješ. Nas pozivaš da blagoslivljamo, a ne proklinjemo. A ja sam, Bože moj, upao u ogavnu naviku proklinjanja. Opravdavam se ponekad time da što govorim ne mislim. No, ako i ne misleći prolijevam otrov prokletstva, on svejedno otrovno djeluje. Kad me samoga snađe prokletstvo, zapomažem i pred ljudima i pred tobom. Osobito je pogubno i ubojito proklinjanje djece. Njima je teško shvatiti da ne mislimo što govorimo i ne želimo da se dogodi. Njih proklinjanje uvijek pogađa. Gospo draga, izmoli mi milost da opaku naviku proklinjanja zamijenim neprestanim zazivanjem Božjega blagoslova na sve i svakoga. Hvala ti, Gospo!
  Amen.

  ŽUPNI URED:

  Ljubazno molimo da župnika kontaktirate u uredovno vrijeme:

  od utorka do četvrtka od 17 do 18 sati,

  petkom od 17 do 17.30 sati,

  osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473128 te nakon sv.Misa.

  Ponedjeljkom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

   

  PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!

   
   

   

  Copyright © Župa sv. Josipa Radnika, Zagreb-Gajnice 2009-2021. Sva prava pridržana.