Za oslobođenje od navike proklinjanja

Bože, ti svoj blagoslov nikomu ne uskraćuješ. Nas pozivaš da blagoslivljamo, a ne proklinjemo. A ja sam, Bože moj, upao u ogavnu naviku proklinjanja. Opravdavam se ponekad time da što govorim ne mislim. No, ako i ne misleći prolijevam otrov prokletstva, on svejedno otrovno djeluje. Kad me samoga snađe prokletstvo, zapomažem i pred ljudima i pred tobom. Osobito je pogubno i ubojito proklinjanje djece. Njima je teško shvatiti da ne mislimo što govorimo i ne želimo da se dogodi. Njih proklinjanje uvijek pogađa. Gospo draga, izmoli mi milost da opaku naviku proklinjanja zamijenim neprestanim zazivanjem Božjega blagoslova na sve i svakoga. Hvala ti, Gospo!
    Amen.

osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473128 te nakon sv.Misa.

Ponedjeljkom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

Copyright © Župa sv. Josipa Radnika, Zagreb-Gajnice 2009-2021. Sva prava pridržana.