Za oslobođenje od ljutitosti

  Draga Gospo, opterećuje me moja česta ljutnja. Zbog ljutnje na druge, ljutim se i sam/a na sebe. Znam da nas Sveto pismo uči da se možemo srditi, ali da u srdžbi ne činimo zlo (ef 4,26). Isus se ljutio, ali nije griješio. Isprosi mi, Gospo, milost da u ljutnji ne počinim zlo, da se u sukobima ne borim protiv drugih, već za bolje odnose, da kroz sukobe i ljutnju bolje upoznam sebe i druge ljude; da shvatim da je pravi uzrok mojoj ljutnji u meni, a da su drugi često samo povod, da upoznam prave uzroke i njih otklonim. Majko blaga, neka me tvoj Sin oslobodi spona srdžbe i ljutnje i sačuva od zla koje bih mogao/la učiniti u srdžbi i ljutnji. Hvala ti, Gospo!
  Amen. Zdravo Marijo...

  RASPORED SVETIH MISA:

  radnim danom:

  18.30 sati 

  nedjeljom:

  8.30, 10.30 i 18.30 sati

  ZAŠTITA PRIVATNOSTI

  Zaštita privatnosti
  Kolačići

  ŽUPNI URED:

  Ljubazno molimo da župnika kontaktirate u uredovno vrijeme:

  od utorka do četvrtka od 17 do 18 sati,

  petkom od 17 do 17.30 sati,

  osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473-128 te nakon sv.Misa.

  Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

  KAKO DO NAS

  PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!