Molitva za pokojne

Gospodine, kad Ti kažeš, onda je došlo vrijeme, i kad Ti kažeš, njihove su duše krenule k Tebi, u Tvoje Kraljevstvo, u vječnost!
    Gospodine, što Ti želiš, mi ćemo prihvatiti, i što Ti želiš, to nam je dovoljno da budemo Tvoji. Gospodine, jer si Ti to želio, zato je to dobro i jer Ti to želiš, mi ćemo prihvatiti! Gospodine Bože, u svojoj očinskoj dobroti budi milostiv dušama u čistilištu. Očisti od svake krivice duše koje si pozvao s ovoga svijeta. Primi ih u domovinu svjetla i mira i u zajedništvo Tvojih vjernika. Daruj im udio u vječnom blaženstvu u Tvome Kraljevstvu.
    To Te molimo po Kristu, našem Gospodinu. Bože, Stvoritelju i Otkupitelju svih vjernika, daruj dušama Tvojih slugu i službenica otpuštenje grijeha. Neka našim pobožnim zagovorom postignu oproštenje za kojim su uvijek čeznule.
    Gospodine, kako Ti želiš, neka im bude, i kamo Ti želiš, njihove duše idu!
    Pomozi nam da Tvoju volju razumijemo.
    Oče naš...
    svijece1

radnim danom:

18.30 sati

nedjeljom:

8.30, 10.30 i 18.30 sati

ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti

Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

KAKO DO NAS