Molitva za pokojne

   
  Gospodine, kad Ti kažeš, onda je došlo vrijeme, i kad Ti kažeš, njihove su duše krenule k Tebi, u Tvoje Kraljevstvo, u vječnost!
  Gospodine, što Ti želiš, mi ćemo prihvatiti, i što Ti želiš, to nam je dovoljno da budemo Tvoji. Gospodine, jer si Ti to želio, zato je to dobro i jer Ti to želiš, mi ćemo prihvatiti! Gospodine Bože, u svojoj očinskoj dobroti budi milostiv dušama u čistilištu. Očisti od svake krivice duše koje si pozvao s ovoga svijeta. Primi ih u domovinu svjetla i mira i u zajedništvo Tvojih vjernika. Daruj im udio u vječnom blaženstvu u Tvome Kraljevstvu.
  To Te molimo po Kristu, našem Gospodinu. Bože, Stvoritelju i Otkupitelju svih vjernika, daruj dušama Tvojih slugu i službenica otpuštenje grijeha. Neka našim pobožnim zagovorom postignu oproštenje za kojim su uvijek čeznule.
  Gospodine, kako Ti želiš, neka im bude, i kamo Ti želiš, njihove duše idu!
  Pomozi nam da Tvoju volju razumijemo.
  Oče naš...
  svijece1

  RASPORED SVETIH MISA:

  radnim danom:

  18.30 sati 

  nedjeljom:

  8.30, 10.30 i 18.30 sati

  ZAŠTITA PRIVATNOSTI

  Zaštita privatnosti
  Kolačići

  ŽUPNI URED:

  Ljubazno molimo da župnika kontaktirate u uredovno vrijeme:

  od utorka do četvrtka od 17 do 18 sati,

  petkom od 17 do 17.30 sati,

  osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473-128 te nakon sv.Misa.

  Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

  KAKO DO NAS

  PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!