Molitve za jednog pokojnika

Prikloni se, Gospodine, mojoj molitvi ,  Ti si slugu svoga (ime) ovdje na zemlji pridružio svome narodu. Molim Te: povedi ga u prostranstva svjetlosti i mira i pridruži ga svojim svetima. Po Kristu, Gospodinu našem. Amen. Oče naš...

 Moj (ime) usnuo je u Kristovu miru. Pun vjere i nade u vječni život, želim ga preporučiti velikoj ljubavi i milosrđu Oca i ispratiti ga svojim molitvama, On je po krštenju postao dijete Božje i toliko je puta pristupio Gospodnjem stolu da se nahrani. Nek bude sada pozvan k stolu sinova u nebu i neka zajedno s svetima bude baštinik vječnog obećanja. A ja te, Oče, sada molim da jednom skupa s pokojnikom i ja mognem poći u susret Kristu kad se On, život naš pojavi u slavi. Pokoj vječni ...

ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti
Kolačići

KAKO DO NAS


PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!