Molitva za svećenička zvanja

  Marijini mjeseci

  svibanj
  listopad

   

  Prve subote

  Nakana je dati zadovoljštinu za uvrede nanesene Bezgrešnom Srcu Marijinu, Te molitve za svećenička zvanja.

   

   

  Molitva za svećenička zvanja

  Isuse Kriste, Otkupitelju naš! Ti si povjerio djelo otkupljenja i spasenja svijeta svojim svećenicima kao i svojim zamjenicima. Zato Ti ja, po rukama Tvoje presvete Majke, prikazujem čitav današnji dan, sa svim molitvama, djelima i žrtvama, za posvećenje svećenika i svećeničkih pripravnika. Daj nam svetih svećenika, raspaljenih žarom Tvoje ljubavi, koji traže samo veću slavu Tvoju i spasenje duša. Čuvaj ih od unutarnjih i vanjskih pogibelji da do kraja ostanu vjerni svojem svetom zvanju.
  Amen


  Litanije za svećenike

  ZAŠTITA PRIVATNOSTI

  Zaštita privatnosti
  Kolačići

  KAKO DO NAS


  PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!