Molitva za obraćenje hrvatskog naroda

Nebeska Majko, tvojim zagovorom naši predci “od stoljeća sedmog” izmolili su od Boga dar slobode. Brojni su njihovi potomci ostali zahvalni tebi i Bogu. Na žalost, među našim sunarodnjacima, krštenim u ime Isusa Krista, velik je broj onih koji se smatraju Kristovim učenicima, ali ne slijede njegov nauk ni volju Oca nebeskog. Svojim riječima obeščašćuju tvoje ime, ime Božje, ime Isusa Krista i Božjih svetaca. Čine različita bezakonja i nepravde. Uhvaćeni su u različite mreže robovanja nutarnjim i vanjskim porocima. Molim te, Majko naša, izmoli mi milost trajnog obraćenja kako bih mogao/la moliti obraćenje svojih sunarodnjaka i cijeloga svijeta, da raste broj onih koji će ljubiti Boga svom dušom svojom, svim umom svojim, svim srcem svojim, a bližnjega svoga kao samoga sebe. Hvala ti, naša Zaštitnice.

Amen.

Zdravo, Marijo...

radnim danom:

18.30 sati

nedjeljom:

8.30, 10.30 i 18.30 sati

ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti

Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

KAKO DO NAS