Molitva Mariji za nerođene

molitva za nerođeneMarijo, Majko živih, zoro novog svijeta, tebi povjeravamo svoj život. Svrni pogled, o Majko, na nebrojeno mnoštvo nerođene djece, kojima nije dopušteno da se rode. Marijo, Majko života, zaštitnice nerođenih, pobjednice svakog zla, želim ti molitvom i žrtvom dati zadovoljštinu za grijeh pobačaja u mojem narodu. Spasi i zaštiti nerođeni život! Oprosti nam jer smo slabi, ne znamo što činimo! Učini da naše riječi i djela uvijek brane život. Tvome prečistom Srcu predajem svako začeto dijete, još nerođeno: sačuvaj mu život, a roditeljima isprosi mir i ljubav prema njemu! Marijo, obrati grešnike, pomozi trudnicama, zaštiti svojim Srcem nevine, koji se ne mogu sami braniti"! Svrni svoj pogled i na bijedne koji se bore s nedaćama života, na muškarce i žene, žrtve bezumnog nasilja, na stare i bolesne, izranjene ravnodušnošću ili lažnom sućuti. Učini da svi koji vjeruju u tvojega Sina spremno i s ljubavlju ljudima našeg vremena šire evanđelje života. Amen.

radnim danom:

18.30 sati

nedjeljom:

8.30, 10.30 i 18.30 sati

ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti

Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

KAKO DO NAS