Molitva zahvale poslije svete ispovijedi

  Spasitelju, Isuse Kriste, do kraja si nas ljubio i smrt prihvatio da ljubav Očevu prema nama posvjedočiš. Ti vidiš kako sam slab i nemoćan. Ojačaj me svojim DUhom i daj mi snage da koračam putem koji si ti zacrtao. Ne dopusti da iznevjerim tvoje zahtjeve, zahtjeve koje preda me postavlja život i ljudi s kojima živim. Osjećam se slabim, ali vjerujem da si ti moja jakost i snaga. Osjećam se nemoćnim i bespomoćnim, ali vjerujem da si ti Ljubav i Milosrđe. Vodi me da u svijetu drugima posvjedočim za tebe, Gospodine, koji sve ujedinjuješ i vodiš Ocu u sve vijeke vjekova.

  (Zatim izmoli ili učini zadanu pokoru.)

  RASPORED SVETIH MISA:

  radnim danom:

  18.30 sati 

  nedjeljom:

  8.30, 10.30 i 18.30 sati

  ZAŠTITA PRIVATNOSTI

  Zaštita privatnosti
  Kolačići

  ŽUPNI URED:

  Ljubazno molimo da župnika kontaktirate u uredovno vrijeme:

  od utorka do četvrtka od 17 do 18 sati,

  petkom od 17 do 17.30 sati,

  osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473-128 te nakon sv.Misa.

  Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

  KAKO DO NAS

  PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!