Mariji za duhovna zvanja

Tebi se utječem, Majko Crkve. Tebi, koja si svojim “Neka mi bude” otvorila vrata Kristove nazočnosti u svijetu, u povijesti, u dušama, prihvaćajući u poniznoj šutnji i posvemašnjoj predanosti poziv Svevišnjega. Učini da mnogi mladići i djevojke još danas osjete poziv tvojega Sina: “Slijedi me!” Učini da pronađu hrabrosti napustiti svoje obitelji, svoja zanimanja, svoje zemaljske nade i slijediti Krista na putu što ga je On zacrtao. Raširi svoju majčinsku ruku nad misionarima raspršenima po cijelome svijetu, nad redovnicima i redovnicama što pomažu starima, bolesnima, zapriječenima, siromasima; nad onima što su se posvetili poučavanju, nad članovima svjetovnih udruga, tim šutljivim kvascima dobrih djela; nad onima koji u klauzuri žive od vjere i ljubavi i mole za spasenje svijeta. Amen.

Zdravo, Marijo..

 


 

Litanije za svećenike

ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti
Kolačići

KAKO DO NAS


PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!