Mariji za duhovna zvanja

  Tebi se utječem, Majko Crkve. Tebi, koja si svojim “Neka mi bude” otvorila vrata Kristove nazočnosti u svijetu, u povijesti, u dušama, prihvaćajući u poniznoj šutnji i posvemašnjoj predanosti poziv Svevišnjega. Učini da mnogi mladići i djevojke još danas osjete poziv tvojega Sina: “Slijedi me!” Učini da pronađu hrabrosti napustiti svoje obitelji, svoja zanimanja, svoje zemaljske nade i slijediti Krista na putu što ga je On zacrtao. Raširi svoju majčinsku ruku nad misionarima raspršenima po cijelome svijetu, nad redovnicima i redovnicama što pomažu starima, bolesnima, zapriječenima, siromasima; nad onima što su se posvetili poučavanju, nad članovima svjetovnih udruga, tim šutljivim kvascima dobrih djela; nad onima koji u klauzuri žive od vjere i ljubavi i mole za spasenje svijeta. Amen.

  Zdravo, Marijo..

   


   

  Litanije za svećenike

  RASPORED SVETIH MISA:

  radnim danom:

  18.30 sati 

  nedjeljom:

  8.30, 10.30 i 18.30 sati

  ZAŠTITA PRIVATNOSTI

  Zaštita privatnosti
  Kolačići

  ŽUPNI URED:

  Ljubazno molimo da župnika kontaktirate u uredovno vrijeme:

  od utorka do četvrtka od 17 do 18 sati,

  petkom od 17 do 17.30 sati,

  osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473-128 te nakon sv.Misa.

  Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

  KAKO DO NAS

  PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!