Zahvala za ozdravljenje

  Gospodine, svemogući vječni Bože, zahvaljujem Ti na daru zdravlja koje si mi udijelio. Uslišio si molitve svoga nevrijednog sluge, budi mi na pomoći da zdravlje trajno čuvam i Tebi uvijek na tom zahvaljujem. Dopusti nama, djeci svojoj, molimo Te, Gospodine Bože, da se neprestano radujemo duševnom i tjelesnom zdravlju i da se slavnim zagovorom Blažene vazda Djevice izbavimo od sadašnje žalosti i naužijemo vječne radosti. Po Kristu, Gospodinu našem. Amen. Zdravo Marijo ...

  RASPORED SVETIH MISA:

  radnim danom:

  18.30 sati 

  nedjeljom:

  8.30, 10.30 i 18.30 sati

  ZAŠTITA PRIVATNOSTI

  Zaštita privatnosti
  Kolačići

  ŽUPNI URED:

  Ljubazno molimo da župnika kontaktirate u uredovno vrijeme:

  od utorka do četvrtka od 17 do 18 sati,

  petkom od 17 do 17.30 sati,

  osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473-128 te nakon sv.Misa.

  Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

  KAKO DO NAS

  PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!