Majci Božjoj Bistričkoj

Majko Božja Bistrička, Ti si u svojoj majčinskoj  dobroti odabrala u našem Hrvatskom zagorju mjesto koje se po Tebi zove Marija  Bistrica. Tu se časti tvoj čudotvorni lik. Tu je tvoje svetište u kojem svoju  djecu obasipaš svojim milostima. Tu liječiš duhovne i tjelesne rane zemaljskih  patnika i ispunjaš želje onih koji se pouzdano k tebi utječu. Ti poznaješ sve  moje duševne i tjelesne potrebe. Tebi sam se, kao Božjoj i svojoj Majci,  odlučio moliti, otvoriti svoje srce i izraziti svoje želje. Ti me, Isusova i moja  Majko, koja u svojoj dobroti nikada nikoga nisi od sebe odbila, milostivo  saslušaj i usliši.Amen. Zdravo, Marijo...

mb2014

osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473128 te nakon sv.Misa.

Ponedjeljkom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

Copyright © Župa sv. Josipa Radnika, Zagreb-Gajnice 2009-2021. Sva prava pridržana.