Majci Božjoj Bistričkoj

  Majko Božja Bistrička, Ti si u svojoj majčinskoj  dobroti odabrala u našem Hrvatskom zagorju mjesto koje se po Tebi zove Marija  Bistrica. Tu se časti tvoj čudotvorni lik. Tu je tvoje svetište u kojem svoju  djecu obasipaš svojim milostima. Tu liječiš duhovne i tjelesne rane zemaljskih  patnika i ispunjaš želje onih koji se pouzdano k tebi utječu. Ti poznaješ sve  moje duševne i tjelesne potrebe. Tebi sam se, kao Božjoj i svojoj Majci,  odlučio moliti, otvoriti svoje srce i izraziti svoje želje. Ti me, Isusova i moja  Majko, koja u svojoj dobroti nikada nikoga nisi od sebe odbila, milostivo  saslušaj i usliši.Amen. Zdravo, Marijo...

  mb2014

  RASPORED SVETIH MISA:

  radnim danom:

  18.30 sati 

  nedjeljom:

  8.30, 10.30 i 18.30 sati

  ZAŠTITA PRIVATNOSTI

  Zaštita privatnosti
  Kolačići

  ŽUPNI URED:

  Ljubazno molimo da župnika kontaktirate u uredovno vrijeme:

  od utorka do četvrtka od 17 do 18 sati,

  petkom od 17 do 17.30 sati,

  osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473-128 te nakon sv.Misa.

  Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

  KAKO DO NAS

  PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!