Molitva za mir u svijetu

Neprestani sukobi na ovoj zemlji iz trenutka u trenutak izmiču kontroli. Pljačke, ubojstva, ratovi, terorizam… sve je to, Bože, djelo Zloga, koji želi zavladati ovim svijetom. Tvoja je vojska anđela puno snažnija od sotonskih vojnika. Sruši njihovu vlast i oslobodi zarobljene duše da ponovno krenu tvojim putovima. Znam da smo mi sami krivi za mnogo toga što se događa na ovome svijetu; Bože, samo smo ljudi! I ponekad krenemo krivim putem, ali želimo se vratiti u tvoje krilo, kao izgubljena djeca svojim roditeljima. Po zagovoru Nebeske Majke i Sina tvoga, Isusa Krista, oslobodi nas od zla i daruj mir ovom nemirnom svijetu. Amen.

osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473128 te nakon sv.Misa.

Ponedjeljkom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

Copyright © Župa sv. Josipa Radnika, Zagreb-Gajnice 2009-2021. Sva prava pridržana.