Molitva u svakoj potrebi

O slavna nebeska Majko! Mnogima koji su se molili pred tvojim svetim likom udijelila si brojne milosti. Pun/a pouzdanja i ja molim pred tvojim svetim likom: pomozi mi u mojoj nevolji (spomenuti nakanu). Znam da nisam zavrijedio/la milost, ali se uzdam u beskonačnu ljubav tvog Sina koji me svojom ljubavlju učinio dostojnim/nom ljubavi Oca nebeskog. Uvjeren/a u tvoju neizmjernu majčinsku ljubav, utječem se tvome moćnom zagovoru. Pomozi mi u ovoj potrebi, tebi najbolje poznatoj. Isprosi mi pomoć od Boga. neka me zahvalnost za tvoju dobrotu potakne da budem vjeran/a Bogu, da živim prema evanđelju tvoga Sina i dopustim da me vodi Duh Sveti. O, Majko, reci Bogu samo jednu riječ za mene i on će te uslišiti. Hvala ti, Majko!

Amen. Zdravo, Marijo...

Mb1

radnim danom:

18.30 sati

nedjeljom:

8.30, 10.30 i 18.30 sati

ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti

Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

KAKO DO NAS