Molitva za zdravlje

Majko milosti i ljubavi, pogledaj na me u mojoj nevolji. Tebi je znano koliko muči bolest... Ona mi tijelo iscrpljuje, duh i dušu uznemiruje i sputava u vršenju dužnosti. Oduzima mi radost životu i užitak u slavljenju Boga. Neka me tvoj ljubljeni Sin, po tvom majčinskom zagovoru, oslobodi od ove bolesti i povrati mi zdravlje duše i tijela, ako je to volja Oca nebeskoga. A ja ti, Majko, obećavam da ću te cijeloga života zahvalno častiti na slavu Božju. Svoju ću zahvalnost iskazivati boljim kršćanskim životom i savjesnim vršenjem svojih dužnosti. Ti, koja nikoga u nevoljama ne odbijaš, pogledaj na me, Majko od milosti. Isprosi mi strpljivost u bolesti i predanosti Božjoj volji, koju želim prihvatiti i vršiti u svemu. Hvala ti, Nebeska Majko.
    Amen.

radnim danom:

18.00 sati

nedjeljom:

8.30, 10.30 i 18.30 sati

od utorka do petka od 17 do 17.30 sati

osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473128 te nakon sv.Misa.

Ponedjeljkom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

Copyright © Župa sv. Josipa Radnika, Zagreb-Gajnice 2009-2021. Sva prava pridržana.