Molitva za zdravlje

Majko milosti i ljubavi, pogledaj na me u mojoj nevolji. Tebi je znano koliko muči bolest... Ona mi tijelo iscrpljuje, duh i dušu uznemiruje i sputava u vršenju dužnosti. Oduzima mi radost životu i užitak u slavljenju Boga. Neka me tvoj ljubljeni Sin, po tvom majčinskom zagovoru, oslobodi od ove bolesti i povrati mi zdravlje duše i tijela, ako je to volja Oca nebeskoga. A ja ti, Majko, obećavam da ću te cijeloga života zahvalno častiti na slavu Božju. Svoju ću zahvalnost iskazivati boljim kršćanskim životom i savjesnim vršenjem svojih dužnosti. Ti, koja nikoga u nevoljama ne odbijaš, pogledaj na me, Majko od milosti. Isprosi mi strpljivost u bolesti i predanosti Božjoj volji, koju želim prihvatiti i vršiti u svemu. Hvala ti, Nebeska Majko.
    Amen.

radnim danom:

18.30 sati

nedjeljom:

8.30, 10.30 i 18.30 sati

Od ponedjeljka, 29. studenog, služit će se sv. Mise zornice koje počinju u 06:00 sati. Večernjih svetih misa do kraja došašća neće biti, kao niti susreta koji slijede redovito nakon sv. Misa (klanjanje, krunica Milosrdnom Isusu…).

Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

Copyright © Župa sv. Josipa Radnika, Zagreb-Gajnice 2009-2021. Sva prava pridržana.