Molitva za bolesnika

O, moj Bože, ovaj bolesnik što pred tobom došao je zamoliti za ono što smatra najvažnijim, a Ti mu Bože unesi ove riječi: važno je duši biti zdrav! Gospodine, nek se vrši nad njim tvoja sveta volja u svemu. Ako hoćeš, neka primi zdravlje; ako je tvoja volja, nek nastavi svoj križ nositi. Molim te za nas koji molimo za njega: očisti nam srca da budemo dostojni da preko nas dijeliš svoje svete milosti. Ti ga čuvaj i olakšaj mu boli. Tvoja sveta volja nek se nad njim ispunja i tvoja sveta ljubav nek se očituje u njemu. Pomozi mu da hrabro nosi svoj križ. Amen.

Nedjeljom: 8.30, 10.30 i 18.30 sati

Raspored sv. Misa u srpnju i kolovozu:  od utorka do subote u 18.00 sati. a nedjeljom u 8.30, 10.30 i 18.30 sati.

Ponedjeljkom: nema sv. Mise osim kada to bude naznačeno u tjednom rasporedu sv. Misa.

ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti

Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

KAKO DO NAS