Molitva za bolesnika

  O, moj Bože, ovaj bolesnik što pred tobom došao je zamoliti za ono što smatra najvažnijim, a Ti mu Bože unesi ove riječi: važno je duši biti zdrav! Gospodine, nek se vrši nad njim tvoja sveta volja u svemu. Ako hoćeš, neka primi zdravlje; ako je tvoja volja, nek nastavi svoj križ nositi. Molim te za nas koji molimo za njega: očisti nam srca da budemo dostojni da preko nas dijeliš svoje svete milosti. Ti ga čuvaj i olakšaj mu boli. Tvoja sveta volja nek se nad njim ispunja i tvoja sveta ljubav nek se očituje u njemu. Pomozi mu da hrabro nosi svoj križ. Amen.

  RASPORED SVETIH MISA:

  radnim danom:

  18.30 sati 

  nedjeljom:

  8.30, 10.30 i 18.30 sati

  ZAŠTITA PRIVATNOSTI

  Zaštita privatnosti
  Kolačići

  ŽUPNI URED:

  Ljubazno molimo da župnika kontaktirate u uredovno vrijeme:

  od utorka do četvrtka od 17 do 18 sati,

  petkom od 17 do 17.30 sati,

  osobnim dolaskom ili pozivom na broj 01/3473-128 te nakon sv.Misa.

  Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

  KAKO DO NAS

  PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!