Kratka jutarnja molitva

Gospodine, u tišini ovoga dana koji se rađa, dolazimo d Tebi da Te zamolimo mudrost, mir i jakost. Danas želimo gledati svijet očima punim ljubavi, strpljivo, blago, razumno i razborito. Gledati Tvoju djecu kaki ih gledaš Ti sam. Zatvori naše uši za svaku klevetu. Čuvaj naš jezik od svake zle riječi. Ispuni naš duh svojom prisutnošću. poveži našu obitelj u svojoj ljubavi, slozi i razumijevanju. Čuvaj nas od svakog zla. daj da svi, koji nas danas susretnu, osjete Tebe pisutna u nama. Daj da se navečer opet nađe na okupu sva naša obirelj, da Ti zahvalimo na Tvojim dobročinstvima.
    Amen

Anđeo Gospodnji... Oče naš... Zdravo Marijo... Slava Ocu...

Nedjeljom: 8.30, 10.30 i 18.30 sati

Raspored sv. Misa u srpnju i kolovozu:  od utorka do subote u 18.00 sati. a nedjeljom u 8.30, 10.30 i 18.30 sati.

Ponedjeljkom: nema sv. Mise osim kada to bude naznačeno u tjednom rasporedu sv. Misa.

ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti

Ponedjeljkom, subotom, nedjeljom i svetkovinama župni ured ne ureduje.

KAKO DO NAS