Featured

Dvadeset i deveta nedjelja kroz godinu (godina B)

Za Boga ne postoje veliki i mali ljudi. Svi smo ljubljena djeca Božja, jednaka dostojanstva. Kršćaninu nije važno biti poznat, slavan ili moćan zbog prolaznih i nebitinih stvari koje će ostati na ovome svijetu i neće se moći „ponijeti“ u Nebo. Kršćani ne mare za takvu veličinu, nego im je stalo do toga da si međusobno pomažu i da drugima čine dobro. Stalo im je do toga da budu sve veći u ljubavi i služenju Bogu i bližnjima, a Isus je u tome bio najveći. I premda je bio Sin Božji, nije došao na zemlju da mu služe, nego da on služi drugima.

Što znači – služiti poput Krista?
U kojim situacijama možeš služiti drugima?

Preuzeto iz VERITASA - Glasnika sv. Antuna Padovanskoga , uz dopuštenje Uredništva

ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti
Kolačići

KAKO DO NAS


PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!