Featured

Trideseta nedjelja kroz godinu (godina B)

     Isus želi da se popravimo i budemo bolji jer zna da grijesi zarobljavaju čovjeka i čine ga nesretnim. On pomaže onima koji mu vjeruju tako da liječi njihove slabosti, daje im snagu i vraća ih na pravi put. Kad čovjek osjeti Kristovu ljubav, ne može ostati ravnodušan. Može poći za Isusom, no put kojim nas on vodi katkada je veoma uzak i zahtijevan. Ali širok put, na kojem čovjek traži samo sebične užitke i komociju, ljude vodi u propast, daleko od Isusa. Na čovjeku je da promijeni pogrešan životni smjer i počne činiti mir i dobro.

Što želiš popraviti u svom životu?
Koga pritom možeš zamoliti za pomoć?

Preuzeto iz VERITASA - Glasnika sv. Antuna Padovanskoga , uz dopuštenje Uredništva

ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti
Kolačići

KAKO DO NAS


PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!