Featured

Svi sveti (godina B)

      Isus nas uči kako nam valja živjeti da bismo došli u kraljevstvo Božje. Govorio je o osam „ključeva za Raj“ tj. o osam blaženstava i o tome tko su blaženi ljudi. Oni koji su na zemlji ožalošćeni, krotki, gladni i žedni pravednosti, milosrdni, čisti srcem, mirotvorci i progonjeni zbog pravednosti bit će nagrađeni u vječnom životu. A ponajprije Isus govori o siromašnima duhom – o onima čija je jedina želja biti posve Božji i u svemu i uvijek pouzdati se u Boga, a ne u materijalno ili sebe same. Blažensta opisuju Isusovu narav, a on nas poziva da svi budemo blaženi.

Kakve su želje u tvome srcu?
U što se pouzdaješ i što ti daje sigurnost?

Preuzeto iz VERITASA - Glasnika sv. Antuna Padovanskoga , uz dopuštenje Uredništva


ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti
Kolačići

KAKO DO NAS


PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!