Featured

Trideset i druga nedjelja kroz godinu (godina B)

     Pravi dar nije onaj koji puno košta, nego onaj koji se daje od srca. Jer ljubav se ne mjeri novcem, nego srcem. Stoga i siromašni ljudi mogu obilovati bogatstvom koji se krije u njihovom srcu. Oni mogu darivati sebe same po odricanjima i žrtvama koje čine iz ljubavi, po miru i dobroti koje šire oko sebe, po utjehama i lijepim riječima...Teže je i zahtijevnije davati sebe drugima, ali takvi su darovi neprocjenjivo vrijedni, dok skupi darovi bez ljubavi imaju malu vrijednost. I materijalno darivanje je važno, ali njegova veličina nije mjera za dobrotu i ljubav.

Što su darovi srca?
Na koji način daruješ sebe drugima?

Preuzeto iz VERITASA - Glasnika sv. Antuna Padovanskoga , uz dopuštenje Uredništva

ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti
Kolačići

KAKO DO NAS


PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!