Featured

Trideset i treća nedjelja kroz godinu (godina B)

     Ako je učiteljica u školi najavila da će ispitivati, a nije rekla kada će to biti, oni koji žele dobru ocjenu moraju svakodnevno marljivo učiti i uvijek biti spremni za ispitivanje. Krist je najavio svoj drugi dolazak, ali ne znamo kad će to biti. Zato uvijek moramo biti spremni. A za Kristov dolazak se pripremamo vjerom i dobrim djelima. Pripremamo se tako da svojim načinom života u svijetu budemo svjedocima Božje ljubavi prema čovjeku. To je pravi materijal za gradnju vječnoga života.

Na koji način nam Evanđelje pomaže dok se pripravljamo za Kristov drugi dolazak?
Kako bi mogao pomoći svojim bližnjima da se pripreme za vječni život?

Preuzeto iz VERITASA - Glasnika sv. Antuna Padovanskoga , uz dopuštenje Uredništva

ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti
Kolačići

KAKO DO NAS


PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!