Featured

Nedjelja Krista Kralja (godina B)

 

     Ponekad nam je u životu jako teško pa se onda pitamo zašto Bog nešto ne učini i zašto dopušta nepravde i nevolje. Isus je bio nepravedno optužen, teško mučen i razapet, ali to je bio put našega spasenja. Bog nas ne spašava otklanjajući od nas nevolje, nego pokazujući nam put Istine po kojem njegovo kraljevstvo mira i ljubavi dolazi na svijet. Istinu otkrivamo kad slušamo Isusovu riječ te po njoj živimo i tada kraljevstvo Božje živi u nama, u našim srcima. Sve što je potrebno učiniti jest ostati u krilu našega Kralja i prepustiti mu se da nas vodi.

Po čemu prepoznaješ da te Isus voli i vodi kroz život?
Što unači slušati istinu?

Preuzeto iz VERITASA - Glasnika sv. Antuna Padovanskoga , uz dopuštenje Uredništva

ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti
Kolačići

KAKO DO NAS


PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!