Featured

Prva nedjelja došašća (godina C)

 

     Biti budan ne znači da moramo živjeti u neprestanoj strepnji od loših stvari što bi nam se mogle dogoditi, nego da trebamo uvijek biti otvoreni za ljubav i nikada se ne umoriti od činjenja dobrih djela. Zlo postoji, ali ne može nam naškoditi dok smo uz Boga. Biti budan znači u potpunosti se prikloniti Dobru jer ne možemo i ne smijemo biti na dvije strane. Biti budan znači nepestano rasti u ljubavi. A da bismo mogli obilovati u ljubavi, valja nam moliti. Tada smo u Božjoj blizini i on nas vodi.

Koje opasnosti sobom nosi udaljavanje od Boga?
Što znači biti otvoren za ljubav?

Preuzeto iz VERITASA - Glasnika sv. Antuna Padovanskoga , uz dopuštenje Uredništva

ZAŠTITA PRIVATNOSTI

Zaštita privatnosti
Kolačići

KAKO DO NAS


PRATITE NAS NA FACEBOOK-U!